Dzięki pracy w marketingu sieciowym, wakacje mogą trwać wiecznie. Oczywiście piszę to z przymrużeniem oka, ponieważ jeśli chcesz, aby Twoja praca w MLM pozwoliła Ci na satysfakcjonujące dochody, które zaspokoją Twoje potrzeby i znacząco poprawią standard życia, musisz potraktować ten biznes poważnie. Nie znam miejsca (może Ty znasz), gdzie otrzymujesz wynagrodzenie za nic nie robienie. 🙂 Oczywiście możesz bawić się w ten biznes i udawać, że pracujesz, ale pamiętaj – oszukujesz w ten sposób siebie. Nie firmę, z którą współpracujesz, nie osobę, która pokazała Ci ten biznes. Oszukujesz siebie. Zawsze powtarzam, że jeśli będziesz udawać, że pracujesz, to  firma/Twój szef będzie zawsze udawał, że Ci płaci. Mam nadzieję, że rozumiesz,  co chcę Ci przekazać.

MLM – to dla mnie biznes jak każdy inny. Oczywiście są takie elementy, które go wyróżniają i dlatego jest to alternatywny sposób na życie. Dzięki niemu mogę prowadzić dokładnie taki styl życia, jaki mnie dzisiaj interesuje. Postanowiłam związać swoje życie zawodowe głównie z branżą MLM dlatego, że w ten sposób sama decyduję, ile czasu spędzam w pracy, a ile na „wakacjach”. Nigdy nie pracowałam na etacie, natomiast w mojej historii zawodowej mam na koncie tradycyjne biznesy, więc wiem doskonale, jak wtedy zmienia się ta przestrzeń związana z możliwościami urlopowymi. Wiem, jak to jest pracować 24 godziny na dobę. Posiadanie dobrze zorganizowanego zespołu, czy w biznesie tradycyjnym, czy w marketingu sieciowym to klucz do sukcesu, ale jednak zanim to nastąpi, trochę czasu musi upłynąć. Powiem Ci, że to dwa zupełnie inne światy. Oczywiście opieram się na swoich doświadczeniach, które u Ciebie mogą okazać się zupełnie inne…

Twoje życie, Twój wybór

Wolność była i jest dla mnie bardzo ważna. Wolność wyboru tego, jak będzie wyglądał mój kalendarz. Jestem zdecydowanie typem „pracusia”, więc jak pracuję, to na 100% i jeśli odpoczywam to również na 100%. Dlatego krótsze wakacje robię kilka razy w roku, a do tego planuję wyjazd 2-3 tygodniowy.

Chcę tutaj zaznaczyć, że na samym początku mojej kariery nie pozwalałam sobie na takie wakacje – byłam mocno skoncentrowana na osiągnięciu moich biznesowych celów, co przekładało się na moje finanse. Pamiętam, że pierwsze dwa lata poświęciłam bardzo intensywnej pracy. W marketingu sieciowym sam decydujesz o swoim zaangażowaniu. Zaangażowanie przekłada się na efekty, a efekty to konkretne wyniki.

Blue Nature Magdalena Szewczuk

Często powtarzam ludziom, że zawsze mają wybór. W tej branży 100% zaangażowanie przez pierwszych 5-7 lat daje niesamowite efekty. Sama tego doświadczyłam, robiąc sobie przerwę w swojej aktywności. Kiedy w 2015 roku zaangażowałam się w rozwój mojego projektu – Czerwona Szpilka – moje zaangażowanie w MLM stopniowo spadało. Przyznam, że mimo że w 2016 roku prawie nie zrobiłam nic w tym temacie, to mój biznes nadal generował dochody. Dzięki temu, pieniądze zarobione z Betterware cały czas finansowały mój projekt, z misją i wizją wspierania kobiet.

Taka była moja decyzja – to był mój wybór. Zrobiłam sobie długie wakacje w moim głównym biznesie, bo zaangażowałam się w inne projekty. Nie żałuję zupełnie, to był wspaniały czas, a przy tym poznałam wielu niesamowitych ludzi. To był czas, kiedy dostałam od życia kilka ważnych lekcji. Odrobiłam je, przerobiłam i wyciągnęłam wnioski. Niestety były to dość drogie lekcje… I z pełną świadomością dzielę się z tym z Tobą. Nie zawsze nasze wybory są właściwe…Ja też popełniam błędy, ale daję sobie do tego prawo. Tylko człowiek, który nie podejmuje działania, nie ponosi porażki. Tylko pytanie, czy chcesz, by przez całe życie ktoś inny dokonywał wyboru, jak ma wyglądać Twoje życie?

Weź odpowiedzialność za swoje życie

Zawsze dokonujemy wyboru. Zachęcam Cię do tego, by wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Taką 100% odpowiedzialność… Wtedy gwarantuję, że wszystko się zmieni. A najważniejsze będzie to, że nie będziesz szukać wymówek, oglądać się na środowisko, w którym się znajdujesz, nie będziesz szukać winnego… Będziesz mieć przekonanie, że to, co masz lub to, czego jeszcze nie masz, to Twoja zasługa.

Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się niezależnością i móc pozwolić sobie na wakacje kilka razy w roku – mogę Ci w tym pomóc. Mamy lato – czas, kiedy mamy więcej siły i energii do działania. Wykorzystaj ten czas na własną korzyść.

Jeśli jesteś gotowy, aby w końcu czerpać z życia to, co najlepsze… Napisz do mnie.
Wspólnie możemy wiele osiągnąć. 🙂