ODBIERZ SWÓJ DARMOWY PREZENT NA START

Odbierz bezpłatny poradnik

„Buduj sieć konsumentów krok po kroku”

i poznaj 5 kroków do dobrego startu w marketingu sieciowym!

Rozwijaj swój biznes MLM od pierwszego dnia:

  • nastaw się na sukces,

  • stawiaj i realizuj ambitne cele, oparte na planie marketingowym Twojej firmy

  • zaplanuj własną ścieżkę kariery w marketingu sieciowym

  • stwórz działającą listę kontaktów

  • naucz się prowadzić skuteczne spotkania rekrutacyjne

  • nawiązuj i rozwijaj owocne relacje w biznesie MLM.

Wykonaj 12 praktycznych ćwiczeń i przekonaj się, jak fascynującą (oraz dochodową!) przygodą może być marketing sieciowy.

Nie trać więcej czasu – zacznij działać już dziś.

Autorka:

Magdalena Szewczuk

Od 2002 ekspert w budowaniu sieci konsumenckich, praktyk Time Line Therapy, NLP i Trener biznesu. To kobieta, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jest w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty. Dlatego dziś nie boi się mówić o sobie z dumą – kobieta sukcesu. Na co dzień chętnie dzieli się wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania zespołów i osiągania celów. Nieobcy jest jej również temat psychologii w biznesie. Solidną dawkę wiedzy i inspiracji z każdej tej dziedziny możesz zaczerpnąć dołączając do prowadzonej przez nią grupy na Facebooku: Twoje życie – Twój wybór.

W trakcie dotychczasowej kariery nauczyła się, że najlepsze efekty przynosi działanie z pasją. Dlatego na co dzień inspiruje i zachęca kobiety do spełniania marzeń – właśnie to daje jej najwięcej satysfakcji. Pomaga im budować pewność siebie, rozwijać kreatywność i realizować własny potencjał, a wszystko po to, by mogły żyć pełnią życia. Organizuje wydarzenia dla kobiet, buduje Klub kobiet przedsiębiorczych. Cały czas również szuka kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. Szukają możliwości, są otwarte i gotowe podjąć zupełnie nowe działania.

Współpracowali ze mną:

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.