Cześć,

 

Nazywam się Magdalena Szewczuk i dziś jestem niezależna mentalnie i finansowo.
Jestem kobietą, która ma odwagę marzyć, przekuwać te marzenia w cele, a cele konsekwentnie realizować. W swoim życiu stawiam sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jak coś robię, to robię zawsze na 100%.

 

Jeszcze w szkole podstawowej chciałam mieć własną firmę, chciałam być swoim szefem. Nie miałam wtedy pomysłu, co będę robić, pieniędzy na start czy dobrego przykładu w rodzinie.

 

Miałam wybór i zdecydowałam się wziąć życie w swoje ręce i zacząć kreować nową rzeczywistość. Uwierz mi, moja nie była zbyt kolorowa. Uważam, że każdy z nas jest ARCHITEKTEM swojego życia i każdego dnia podejmujemy decyzje, które mają wpływ na naszą rzeczywistość.

 

Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą dzielę się z innymi. Biorę 100% odpowiedzialność za swoje życie, dlatego często powtarzam: Twoje życie – Twój wybór. Bo wierzę, że zawsze go masz.

Jak do tego doszło?

W 2002 roku, będąc jeszcze w liceum, bardzo nieświadomie – nie mając pojęcia, co to jest marketing sieciowy (MLM), zostałam konsultantką kosmetyczną. Mimo braku wiary, że mogę zostać „Dyrektorem Sprzedaży”, zarabiać kilka tysięcy miesięcznie, zdecydowałam, że będę słuchać ludzi, którzy działają w tej branży, mają sukcesy na swoim koncie i zarabiają takie pieniądze, jakie ja chciałabym zarabiać. Kiedy pojawiły się pierwsze sukcesy – zobaczyłam, że ten system działa.

Praca stała się dla mnie pasją, dlatego od lat, konsekwentnie i z pełnym zaangażowaniem, buduję swój biznes.

Od 2007 roku moim partnerem jest firma BetterStyle która w swoim portfolio ma bardzo szeroką gamę produktów. Z przyjemnością polecam je innym, gdyż sama ich używam i jestem zachwycona! Firma stworzyła również bardzo atrakcyjny plan kariery, który wykorzystałam w 100% – osiągnęłam najwyższy tytuł, stając się tym samym Diamentowym Dyrektorem Generalnym.

Inspiracją jest dla mnie Renata Frączkiewicz i Michał Mierzwiński – aktualnie współwłaściciele firmy BetterStyle. 

Dziś możesz czerpać z mojego wieloletniego doświadczenia. Korzystać z wiedzy, którą zdobywałam przez lata. Zapraszam Cię do czytania branżowych artykułów, które znajdziesz na tej stronie, jak również do dołączenia do mojej społeczności na FB.

Mam dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego.

Zapraszam Cię do Uczelni  – miejsca, gdzie znajdziesz wartościową wiedzę, która pomoże Ci nie tylko dobrze wystartować w biznesie MLM, ale również szlifować Twoje kompetencje.

Jak się uczyć – to od ekspertów. Ludzi, którzy mają już to, do czego Ty dążysz.

Pomogę Ci w Twojej drodze na szczyt!

Dlatego przestań marzyć o sukcesie – działaj!

Świat nie zapłaci Ci za to, co wiesz, tylko za to, jak tę wiedzę wykorzystasz w praktyce.

Jako dziecko chciałam zostać prawnikiem, nawet liceum wybrałam o profilu prawno – społecznym. Jak się domyślasz, poszłam w innym kierunku.

Ukończyłam pedagogikę opiekuńczą (nie chciałam popełniać błędów wychowawczych w wychowaniu własnych dzieci), a magistra zrobiłam z psychologii społecznej.

W między czasie uzyskałam też tytuł dietetyka. Jednak najwięcej nauczyłam się, działając.

Kluczem będzie Twoje zaangażowanie, DETERMINACJA i KONSEKWENCJA w drodze do celu.  Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, ponieważ zgadzam się ze słowami Briana Tracy: „By zarabiać więcej, musisz wiedzieć więcej”.

Uczestniczyłam w seminariach i szkoleniach m.in. takich osób jak: Anthony Robbins, Brain Tracy, T. Harv Eker, Robert Cialdini, Randy Gage, Aleksander Sienkiewicz czy Mariusz Szuba. Inspiracją jest dla mnie Renata Frączkiewicz i Michał Mierzwiński – aktualnie współwłaściciele firmy Betterware.  Mogę śmiało powiedzieć, że wiedzę zdobywam od najlepszych. W swój rozwój zainwestowałam nie tylko swój czas, ale też sporą sumę pieniędzy.

Mając spektakularne sukcesy w MLM, zapragnęłam zrobić coś jeszcze. Tak w grudniu 2014 roku powstała Czerwona Szpilka. Inicjatywa stworzona przez kobiety i dla kobiet, w ramach której organizujemy inspirujące wydarzenia dla kobiet, z udziałem trenerów i praktyków biznesu. Spotkania Czerwonej Szpilki motywują, inspirują i pobudzają do działania. Nasze wydarzenia są również idealną przestrzenią dla przedsiębiorczych kobiet do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów. Dziś buduję również wyjątkowy Klub – Klub dla Kobiet Aktywnych i Przedsiębiorczych, które mają apetyt na więcej.

Chcesz mnie lepiej poznać?

Jestem dumna z tego, że żyję życiem, o którym zawsze marzyłam. Dziś dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jeśli chcesz, bym pomogła Ci w drodze do finansowej niezależności oraz drodze do realizacji Twoich marzeń i celów lub chcesz po prostu poznać mnie lepiej – zapraszam do kontaktu.

Będzie mi niezmiernie miło towarzyszyć Ci w Twojej drodze na szczyt!