No i stało się! Znowu postanowiłam wrócić przed oko kamery. Jestem właśnie w trakcie przygotowań 15 odcinków pierwszej serii mojego najnowszego vloga „MLM bez tajemnic”, który wystartuje już 6 września na moim kanale na YouTube. Czego możesz się spodziewać oraz po co właściwie to robię? Już wszystko wyjaśniam.

Moja przygoda z kamerą trwa od bardzo długiego czasu. Uwielbiam mówić do ludzi, dzielić się swoją wiedzą i inspirować do zmian na lepsze. Szybko odkryłam, że dzięki filmom mogę trafić do o wiele szerszego grona odbiorców, a tym samym pomóc większej ilości ludzi. Zatem, decyzja była prosta – czas zacząć nagrywać!

Pierwsze kroki stawiałam nagrywając programy kulinarne, w których dzieliłam się swoją pasją do gotowania, przy jednoczesnym wykorzystaniu fantastycznych produktów Betterware, których na co dzień używam. Jak wiesz, jest to firma, z którą współpracuję już od 2007 roku. Pokazywałam więc, jak można ułatwić sobie gotowanie dzięki tym produktom, a jednocześnie zdradzałam swoje ulubione przepisy.

Kolejny projekt również nagrywany był w kulinarnej aurze. Mam tu na myśli projekt „MLM od kuchni”, który prezentowałam Ci przez ostatnie tygodnie na moim profilu na Facebooku. W pierwszej  serii do mojej kuchni zaprosiłam osoby z branży MLM. Założeniem programu było wspólne gotowanie i rozmowa na temat możliwości, które daje marketing sieciowy. Moi goście opowiadali o swoich pierwszych krokach stawianych w branży oraz o sposobach, dzięki którym odnieśli sukces. Jeśli jesteś na początku swojej kariery w branży MLM lub dopiero się zastanawiasz, czy warto dać sobie szansę w tym biznesie – gorąco zachęcam Cię do obejrzenia tego programu.

W drugim sezonie natomiast, w mojej kuchni pojawili się trenerzy i coachowie, których cenię. Każdy z nich dzielił się interesującymi wskazówkami odnośnie motywacji, sprzedaży, wizerunku. Jest to potężna skarbnica wiedzy, zebrana w kilkunastominutowych filmach, które obejrzysz nawet w przerwie na lunch. A jednocześnie poznasz smakowite przepisy na dania, które gotowałam razem z moimi gośćmi.

Od nagrania ostatniego odcinka tego programu minęło już sporo czasu. Postanowiłam, że to najwyższy czas, aby wrócić przed kamerę i nagrać dla Was coś specjalnego. Tym razem zdradzę Ci sekrety branży MLM. W kilkuminutowych filmach opowiem Ci krok po kroku o tym, czym jest marketing sieciowy, jak postawić pierwsze kroki i jak osiągnąć sukces. Wiem o tym wszystko, ponieważ swoje doświadczenie w MLM buduję od ponad 15 lat, a w Betterware zdobyłam wszystkie tytuły po kolei i jako pierwsza stałam się Diamentowym Dyrektorem Generalnym.

Dziś żyję tak, jak wymarzyłam sobie to kilkanaście lat temu. Spełniam marzenia, podróżuję i prowadzę biznes, który jest moją pasją. Jeśli chcesz więc poznać wszystkie sekrety MLM widziane z mojej perspektywy  – zapraszam Cię do oglądania mojego vloga „MLM bez tajemnic”, który pojawi się na moim kanale już 6 września.

A tymczasem, uciekam nagrywać!

——————
Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki „MLM od kuchni” oraz najnowszy projekt „MLM bez tajemnic”