Przez ostatni rok Czerwona Szpilka mocno ewoluowała. Rozszerzyliśmy obszar naszych działań, nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę. Pomysłów wciąż przybywa, przeszkodą jest tylko czas. Wiele dałabym, żeby doba była dłuższa…  🙂 Tym bardziej, że wiele z moich pomysłów chcę od razu wdrażać. Ilość zadań i planów zdecydowała o tym, że mój szpilkowy zespół mocno się poszerzył. W efekcie – nasze biuro stało się dla nas za ciasne. Moja reakcja na zaistniałą sytuację była szybka i konkretna – kupiłam nieruchomość. Wyobraźcie więc sobie połączenie prac remontowych, przeprowadzki, przygotowań do zbliżających się wydarzeń i pracę nad Klubem Zakupowym… Istne szaleństwo!

Moje ostatnie dni przebiegały pod hasłem wybierania kafelków, mebli, oświetlenia. Do tego moje życie urozmaicały wszelkie smaczki pod tytułem „dotarły inne kafle niż zamówiłam”. Żyć nie umierać. 🙂 Na swoim profilu co jakiś czas pokazywałam Wam efekty prac remontowych i już nie mogę się doczekać, aż zobaczycie finał. Mnie z resztą też zżera ciekawość.

Póki co przed nami przeprowadzka. Dziś w biurze szykuje się wielkie pakowanie. W obecnym biurze spędziliśmy dwa lata – jest więc co zbierać. Wiem jednak, że nowe biuro oznacza również nowy etap w życiu Czerwonej Szpilki. A plany są naprawdę ekscytujące! Lada chwila ukaże się nowe wydanie książki Izabeli Jagosz „Uczulona na wino” – nowe wydanie będzie efektem pracy całego mojego zespołu (Czerwona Szpilka działa też w obszarze wydawniczym).

Pod koniec roku wydamy również kolejną powieść Izy – „Buty na stole”. Oprócz tego, mocno przygotowujemy się na konferencję Ladies Every Day, która odbędzie się już 3 czerwca, a wraz z nią odbędzie się premiera Klubu Zakupowego, nad którym pracujemy z przerwami od zeszłego roku. Mamy więc co robić!

Mimo spraw związanych z remontem i przeprowadzką, jestem pewna o powodzenie wszystkich naszych działań. Mając taki Dream Team wiem, że osiągniemy sukces. A Ty możesz być tego częścią! Wspomniałam wcześniej o Klubie Zakupowym. Jeśli jesteś przedsiębiorcą – ten temat powinien Cię zainteresować. Naszą misją jest wspieranie kobiet i lokalnych przedsiębiorców. W tym celu budujemy właśnie Klub Zakupowy – silną społeczność kobiet, które będą miały dostęp do najlepszych ofert sprzedażowych na preferencyjnych warunkach. Chcemy, aby przynależność do Klubu Czerwonej Szpilki było oszczędnością czasu i pieniędzy. Z naszą Kartą Klubową  kobiety będą mogły korzystać z fantastycznych cenowych okazji, jako pierwsze dowiedzą się o nowościach na rynku oraz o organizowanych przez nas wydarzeniach. Z kolei przedsiębiorcy zyskają kolejny kanał reklamowy oraz bezbłędnie trafią do swojej grupy docelowej. Na początku Klub będzie składał się z trzech kategorii –  1. Zdrowie i uroda, 2. Kawiarnie, restauracje, hotele, 3. Ty i Twój biznes. Jesteśmy w trakcie rozmów z potencjalnymi partnerami, więc jeśli chcesz, aby Twoja firma również znalazła się w Klubie – skontaktuj się z nami. Więcej przeczytasz na stronie Klubu, czyli TUTAJ.

Z Klubem wystartujemy już w czerwcu, podczas konferencji Ladies Every Day, której hasłem przewodnim będzie zdrowie, piękno, niezależność. Gorąco zapraszam na to spotkanie, tematy wystąpień szykują się naprawdę mocne. Na bieżąco piszemy o tym w wydarzeniu na Facebooku, więc dołącz jeśli chcesz wiedzieć, co i jak. 🙂

A co później? A później wakacje… No dobrze, żartowałam. Przez wakacje nie zobaczymy się face to face, ale szykujemy coś specjalnego online. Wkrótce napiszę na ten temat coś więcej. A tymczasem – trzymajcie kciuki za przeprowadzkę! Kolejny wpis będzie już napisany z nowego biura.