Pamiętam, jak rok temu wraz z kształtującym się zespołem Czerwonej Szpilki podjęłam działania ku stworzeniu Klubu Zakupowego, którego celem miało być wspieranie przedsiębiorczych kobiet i ich biznesów. Jak zawsze podeszłam do tematu profesjonalnie i kompleksowo, więc po wsparcie przy opracowywaniu koncepcji i zgłosiłam się do najlepszego moim zdaniem trenera Nowej Psychologii Sprzedaży – Olka Sienkiewicza. W lipcu minął rok, odkąd spotkaliśmy się z Olkiem. W międzyczasie koncepcja zdążyła wielokrotnie ewoluować, a dziś… Dziś z głębokim oddechem zadowolenia mogę stwierdzić, że Klub Czerwonej Szpilki może wreszcie ujrzeć światło dzienne. Jednak nie do końca w takiej formie, jak planowałam na początku.

Początkowo chciałam stworzyć projekt ogólnopolski. Plany były jednak na tyle ambitne, że postanowiłam odłożyć je nieco w czasie, aż mój zespół zwiększy się na tyle, że będziemy w stanie ten cel zrealizować. Weryfikując zatem moje plany w odniesieniu do aktualnych możliwości, postanowiłam skupić się na początku na Wrocławiu – czyli miejscu, gdzie narodziła się Czerwona Szpilka, gdzie bije jej serce i odbywa się większość wydarzeń.

Przez te kilkanaście miesięcy, zdążyliśmy odbyć setki spotkań, poznać fantastycznych ludzi prowadzących własne biznesy i poznać ich faktyczne potrzeby. Zależało nam, aby Klub w realny sposób wspierał wrocławskie biznesy, dlatego uważnie słuchaliśmy potrzeb właścicieli dużych i mniejszych firm. Miesiące mijały, a projekt nadal pozostawał jednak w cieniu wielu innych naszych projektów, które pochłaniały mnóstwo naszej energii. Przez dużą ilość czasu wszystkie nasze siły były skoncentrowane na konferencji Ladies Day, która odbyła się w marcu 2017 roku. Oprócz tego odbyło się kilka mniejszych spotkań, które jednak wymagały nie mniej zaangażowania. A projekt Klubu nadal czekał na swoją kolej…

Wiedziałam, że jest to rzecz, na której ogromnie mi zależało. Nie chciałam tak po prostu odrzucić projektu, tylko dlatego, że byliśmy zajęci innymi sprawami. Na początku wakacji postanowiłam więc, że to najwyższy czas, aby Klub Czerwonej Szpilki stał się rzeczywistością. A dzięki temu, że podczas organizowanych przez nas spotkań, poznałam mnóstwo fantastycznych kobiet, które prowadzą własne działalności, doznałam olśnienia. Poczułam, że Klub, na którym tak bardzo mi zależy, chcę zadedykować właśnie tym kobietom. Wszystkim tym kobietom, które już poznałam i tym, które dopiero poznam. Kobietom, które postanowiły wziąć swoje życie we własne ręce. Kobietom, które nie zawsze miały w życiu łatwo, jednak uwierzyły we własne marzenia i postanowiły je realizować. Kobietom, które mają apetyt na życie.

Koncepcja nieco zmieniła swoją formę w porównaniu do tego, co było na początku. Klub Czerwonej Szpilki, który już zaczyna się kształtować, będzie zrzeszał przedsiębiorcze kobiety, które będziemy wspierać w budowaniu ich marek i zwiększaniu rozpoznawalności na rynku. Dołączając do naszej społeczności, kobieta może liczyć na marketingowe wsparcie z naszej strony oraz możliwość budowania biznesowych relacji z innymi Klubowiczkami. To tylko wierzchołek góry lodowej, który opisuje działalność Klubu. Wszystkie szczegóły chętnie opisuję podczas spotkań indywidualnych, które prowadzę osobiście do końca sierpnia. Od września będziesz mogła porozmawiać z osobami z mojego zespołu. Jeśli temat wydał Ci się interesujący skontaktuj się z nami. Na naszej stronie już pojawiła się zakładka „KLUB”.

Klub na początku będzie się składać z czterech kategorii – Ty i Twój biznes; Zdrowie i uroda; Kawiarnie, restauracje, hotele oraz Taniec i sport. Jeśli czujesz, że Twój biznes pasuje do jednej z nich i jesteś zainteresowana, aby wzmocnić potencjał swojej marki i chcesz dołączyć do grona przedsiębiorczych, wspierających siebie kobiet – skontaktuj się z nami.

Jeśli prowadzisz firmę, a my nie mamy jeszcze pasującej do tego kategorii – nie martw się – jesteśmy nastawieni na rozwój projektu.

To, co opisałam wyżej to pierwszy etap projektu. W drugim etapie Klubowiczki staną się Ambasadorkami i pojawią się Karty Klubowe, które będą przepustką do niższych cen i wyjątkowych okazji. Każdy posiadacz Karty będzie mógł korzystać z rabatów, przysługujących na produkty i usługi firm, które będziemy zrzeszać w ramach Klubu. Ale o tym szerzej napiszę za jakiś czas…

Klub łączy się z projektem „Kawa z biznesem”, który startuje 6 września. Pierwszą Klubowiczkę poznasz podczas live, którego poprowadzę na FB o godz. 10:00. To będzie jedna z form promocji kobiet, które dołączyły do Klubu.

Na blogu  już pojawiły się pierwsze artykuły z cyklu „Kobiety i ich biznesy” – to również łączy się z tym projektem.

Jak widzisz wakacje wakacjami, a u mnie dzieje się. Uwielbiam ten stan ,kiedy kreuje się coś wyjątkowego.