8 marca – dzień dla mnie wyjątkowy z kilku powodów. Nie tylko z uwagi na Dzień Kobiet. Ta data zapoczątkowała w moim życiu nowy etap. Dokładnie 15 lat temu o tej porze podjęłam decyzję, która na zawsze odmieniła moje życie. Po raz pierwszy podjęłam współpracę z firmą branży MLM. Co ciekawe – z mojej strony była to decyzja całkowicie spontaniczna. Nie myślałam o tym nigdy wcześniej. 8 marca 2002 roku nie zdawałam sobie również sprawy z tego, że ten krok diametralnie odmieni moje życie.

Dziś świętuję nie tylko z uwagi na staż pracy. 15 lat temu weszłam na ścieżkę, w której stałam się całkowicie odpowiedzialna za swoje życie i decyzje, które wtedy podjęłam sprawiły, że dziś czuję się kobietą sukcesu. Ten rok jest również dla mnie wyjątkowy z innego powodu – obchodzę okrągłą rocznicę podjęcia współpracy z firmą Betterware, do której należy marka Blue Nature. To już 10 lat od kiedy korzystam z najlepszych produktów wellness, które oferuje firma, ale również 10 lat od kiedy tak naprawdę poczułam, co to znaczy niezależność. Zaznałam tego właśnie dzięki współpracy z Betterware i – jak często powtarzam – zrobiłam tu biznes życia. Biznes, który pozwala mi realizować swoje pasje i marzenia, dzięki któremu zwiedziłam kawał świata i mam możliwość planować kolejne fantastyczne podróże. Praca w systemie MLM dała mi poczucie wolności, która jest dla mnie niezwykle ważna – dziś dzięki temu mogę tworzyć autorskie projekty. Do tej pory stworzyłam kilka projektów filmowych (Przepis na sukces, MLM od kuchni i Co dziś na obiad?, które możesz obejrzeć na moim kanale na YouTube), a oprócz tego projekt, któremu oddałam się do reszty. Mam na myśli Czerwoną Szpilkę – organizację, którą tworzę z myślą o kobietach, które – tak samo jak ja – mają apetyt na życie.

Czerwona Szpilka jest projektem, który zrodził się z poczucia misji. Pragnę, aby kobiety nabrały pewności siebie, były szczęśliwe i realizowały siebie zarówno prywatnie, jak i zawodowo. W tym celu z moim zespołem organizujemy konferencje, szkolenia oraz spotkania networkingowe, wydajemy książki i dzielimy się wiedzą online. Wisienką na torcie naszych działań jest motywacyjna konferencja dla kobiet – Ladies Day. Będzie to największe organizowane przez nas wydarzenie, które odbędzie się 18 marca we Wrocławiu. Już nie mogę się doczekać, bo szykuje się gorąco! Będzie to połączenie wiedzy i rozrywki. Oprócz merytorycznych wykładów, szykujemy wywiady z kobietami sukcesu, lekcje ludzi biznesu oraz artystyczne występy. Na zakończenie konferencji wystąpi… Anna Wyszkoni! Będziemy relaksować się przy dźwiękach jej niezwykłej muzyki. Czuję się ogromnie podekscytowana i mam nadzieję, że będziesz tego dnia razem z nami – bo cudowne chwile, warto dzielić z cudownymi ludźmi.

motywacyjna konferencja wrocław

Zapraszam Cię więc serdecznie i mam dla Ciebie prezent. Z okazji Dnia Kobiet, kupując bilet na Ladies Day, wpisz kod rabatowy „MLM”. Do 10 marca otrzymasz dzięki temu 20% zniżki na wszystkie bilety na Ladies Day! Pamiętaj – ludzie sukcesu wykorzystują każdą okazję, która im się przytrafia. Wykorzystaj więc moment, aby wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, który pozwoli Ci nawiązać nowe, biznesowe kontakty, doda Ci energii do zmian na lepsze i sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Jest to również oryginalny prezent, który możesz podarować swojej mamie, siostrze, przyjaciółce… Masz czas do 10 marca do godz. 23:59, więc już teraz zapraszam Cię na stronę wydarzenia: www.ladiesday.czerwonaszpilka.pl

Ale to nie wszystko! 8 marca jest dla mnie ważny również z innego powodu. Dziś startuje odświeżona wersja mojej strony. Jak Wam się podoba? Wrócę do regularnego publikowania artykułów, a lada moment wystartuje również vlog na moim kanale na YouTube.

Jak widzisz – dzisiejsza data jest wyjątkowa z wielu powodów. Mam nadzieję, że dla Ciebie również. Życzę Ci cudownego dnia i zaglądaj do mnie częściej. Jest to dla mnie ogromnie motywujące, by tworzyć wartościowe treści.